Víkend pri mori - Taliansko

< >
<
>
Cena zájazdu: 
Od 59,90
Termín: 
25.06.2021 do 27.06.2021

Nemáte čas a peniaze na pobyt pri mori, ale radi by ste tam strávili aspoň pár hodín? Cestujte s nami do Lignana, alebo Bibione a prežite deň kúpaním a oddychom za super cenu.

Program:

1. Deň:

Odchod z nástupnných miest na západnom slovensku v popoludňajšich hodinách a z Bratislavy odchod vo večerných hodinách o 21.00 Hod. Tranzit cez Rakúsko do Talianska. Počas cesty pravidelné prestávky. 

2. Deň:

Príchod do Lignana a Bibione v ranných hodinách.Výstup z autobusu neďaleko pláže. Voľný program na kúpanie cca 10 hodín.

Vo večerných hodinách zraz na dohodnutom mieste a odchod na Slovensko.

3. Deň:

Príchod do Bratislavy v ranných hodinách, pokračovanie autobusu na výstupné miesta po určenej trase.

Lignano patrí už tradične k jedným z najnavštevovanejším letoviskám tohto regiónu. A to z niekoľkých dôvodov: malá vzdialenosť zo Slovenska, množstvo atrakcií pre všetky vekové kategórie a dokonalý turistický servis. Okrem upravených pláží ponúka Lignano najväčší možný výber zábavy pre deti a dospelých. Vyhlásená je miestna zoologická záhrada Punta Verde a známy akvapark Aquasplash.  Pláž je tvorená výhradne veľmi jemným svetlým pieskom  je dlhá takmer 8 km a miestami až 150 metrov široká. Vstup do mora je pozvolný a bezpečný, úplne ideálny pre rodiny s deťmi. Každých 200 metrov je možné nájsť bar či reštauráciu s bohatým výberom občerstvenia a nájdete tu všetky atrakcie, ktoré k letnej dovolenke neodmysliteľne patria: ihriská pre plážový volejbal a futbal, mini basketbal, stolní tenis, požičovne vodných bicyklov, kánoí, skútrov a veľa iného.

Bibione je taktiež veľmi populárne stredisko a s neustále zlepšujúcimi sa službami a infraštruktúrou uspokojuje rastúce potreby i tých najnáročnejších rekreantov. Právom preto patrí k najznámejším a najobľúbenejším talianským letoviskám. Nespočetné množstvo obchodov vrátane značkových butikov, široký výber reštaurácií s typickou talianskou i medzinárodnou kuchyňou, bary, diskotéky, široké športové zázemie, ale predovšetkým bujarý večerný život s hlavnou promenádou meniacou sa každodenne v talianske korzo, to je ten typický obrázok letného Bibione. Každého kto hľadá zábavu určite nevynechá návštevu veľkého a hlavne celosezónne otvoreného lunaparku. Jemný piesok a pozvoľný vstup do vody je pre deti ako stvorený a veľké množstvo ihrisk a rôznych iných plážových atrakcií sa postará o dokonalú celodennú zábavu. Pláže sú v Bibione až neskutočne dlhé a široké a okolité prostredie je miestami plné zelene. Plážový servis (lehátka, slnečník) je za poplatok. Pláž je každodenne udržiavaná a k dispozícii sú sprchy a WC.

V cene je zahrnuté:

  • Doprava klimatizovaným autobusom Man, Neoplan
  • Poistenie proti úpadku CK
  • Teplé nápoje (káva, čaj) počas cesty gratis

Možné príplatky:

  • Obojsmerná miestenka na sedadlo v autobuse: 6 EUR/ osoba/ zájazd
  • Komplexné cestovné poistenie UNIQA: 4,80 EUR/osoba/zájazd
  • Lehátko, slnečník a ďalšie služby na pláži

Nástupné miesta:

Bánovce n./B., Trenčín, Trnava, Bratislava - Bez príplatku

Žilina, Martin, Prievidza, Piešťany. Nové Mesto n./V. - 6 EUR/ osoba

Uvedená cena za zájazd je konečná a nezahŕňa prípadný poplatok za miestenku v autobuse.

Pre uskutočnenie zájazdu je potrebný minimálny počet 35 osôb inak si CK vyhradzuje právo na zmenu programu alebo termínu konania zájazdu.

Druh zájazdu:

Krajina:

Voľné miesta: 
48

Tabuľka termínov s cenami

Termín Cena dospelý [€] Cena dieťa (do 15 rokov) [€]
25.06.2021 59,90 57,90
09.07.2021 59,90 57,90
23.07.2021 59,90 57,90
06.08.2021 59,90 57,90

Predbežná objednávka

Počet účastníkov
CAPTCHA
Prosím kliknite do štvorčeka aby sme overeli, že ste návštevník a nie ste spamovací robot. Ďakujeme.