Školský zájazd: Naj pamiatkami južných Čiech

< >
<
>

Trvanie:

3dní
2nocí
Strava: 
Raňajky
Doprava: 
Autobusová

Najbližšie termíny:

streda, 20 máj, 2020
Cena študent 1: 
149.00

Konečná cena:

149

3- dňový školský zájazd najkrajšími miestami Južných Čiech, počas ktorého spoznáme očarujúce mestá, prírodu a Unescom ocenené pamiatky

1. deň:

Odchod z nástupneho miesta v ranných hodinách. Popoludní po príchode do mestečka Telč- nazývaného i Moravské Benátky si pozrieme zámok, ktorý patrí mezi klenoty moravskej renesačnej architektúry. Fakultatívne prehliadka zámku a zámockého parku. Prechádzka historickým centrom s renesančnými a barokovými domami z konca 14. storočia obklopená obranným systémom rybníkov. Odchod do Českých Budejovíc. Ubytovanie na hoteli, prehliadka centra mesta, voľný program.

2. deň

Raňajky. Presun do mesta Český Krumlov – pamiatka UNESCO, patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky stredoeurópskej oblasti.  Prehliadka hradu a zámku, historického centra s námestím. Spoznáte jednotlivé zámocké nádvoria, prejdete sa cez romantické uličky mesta a nakoniec zámockou záhradou s fontánou a unikátne divadlo s otáčavým hľadiskom. Krátky presun do malebnej juhočeskej obce Lipno nad Vltavou, ktorá leží na ľavom brehu údolnej prehradnej Lipenskej nádrže. Navštívime tu prvý chodník korunami stromov u našich susedov. Na chodníku dlhom 675 m. nájdeme okem jedinečnej vyhliadky aj veľa iných dobrodružných zážitkov. Návrat na hotel, nocľah.

3. deň

Raňajky. Presun do neďalekej Hlubokej nad Vltavou, kde spoznáme jeden z najkrajších juhočeských zámkov, prehliadka okolitého parku a interiérov zámku. Odchod do Tábora, ktorého najväčším lákadlom pre návštevníkov je tunajšia história husicského hnutia. Prehliadka historického centra - kostol, radnica, podzemné chodby pod hlavným námestím, voľný program. Popoludní odchod na Slovensko. Návrat vo večerných hodinách.

V cene je zahrnuté:

  • Doprava klimatizovaným autobusom, služby sprievodcu CK, poistenie proti úpadku CK
  • 2x ubytovanie v izbách s príslušenstvom v 3*** hoteli,
  • 2x raňajky
  • Prehliadky podľa programu bez vstupov

Možné príplatky:

  • Zámok Telč: hlavná trasa A (renesan., gotika) - 120 CZK, zámok Hluboká: hlavná trasa - 130 CZK/ študent
  • Zámok Český Krumlov: 180 CZK/ študent, Chodník korunami stromov: 175 CZK/ študent (skupinové vstupné)
  • Komplexné cestovné poistenie: 3,90 EUR/osoba/zájazd
  • Príplatok za jednolôžkovú izbu: 36 EUR/osoba/zájazd
  • Prípadna pobytová taxa

Nástupné miesta:

       podľa požiadaviek kolektívu

       Termín zájazdu je orientačný a dá sa prispôsobiť požiadavkám kolektívu minimálne 40 a viac žiakov.

       Pri nástupe skupiny z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku upravíme konečnú cenu podľa prejdenej trasy a km autobusu. Pre skupinu s menším počtom účastníkov radi pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Druh zájazdu:

Krajina:

Predbežná objednávka - Školské výlety a exkurzie

Začiarknutím súhlasite so spracovaním osobných údajov. Viac info o osobných údajoch nájdete tu: Odkaz na podstránku Ochrana osobných údajov (otvorí sa v novom okne)
CAPTCHA
Prosím kliknite do štvorčeka aby sme overeli, že ste návštevník a nie ste spamovací robot. Ďakujeme.