Zľavy

Zľavy na zájazdyNa zájazdy z našej ponuky ponúkame pri zakúpení podľa uvedených podmienok zľavu zo základnej ceny zájazdu nasledovne:
  • Za skorý nákup: 4% zľava pri zakúpení zájazdu vopred (úhrada aspoň 50 % z ceny zájazdu do 15.2.2018)  na všetky zájazdy konané po 15.3.2018.
  • Za vernosť: 3% zľava pre klientov, ktorí si zakúpia ktorýkoľvek zájazd z našej ponuky a 2 roky predtým už s nami cestovali.
  • Pre študentov a deti do 17 rokov: 4% z ceny zájazdu. Zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup a pri školských výletoch a exkurziách.
  • Pre skupiny nad 35 osôb: Zľava sa vypočíta na základe počtu osôb na Vami vybraný zájazd a konečná zľava bude odpočítana z celkovej ceny.
Pre uplatnenie konkretnej zľavy je potrebné požiadať pri objednaní zájazdu cez internet poznámkou v texte a po uplatnení zľavy Vám zašleme zmluvu so sumou upravenou o výšku zľavy.
Uvedené zľavy sa nevzťahujú na cenu zájazdu v období menej ako 1 mesiac pred odchodom kedy, sa možu uplatnovať ine tzv. Last minute (LM) cenové ponuky a podobne.