Školský zájazd: 1 deň vo Viedni

< >
<
>

Trvanie:

1deň
0nocí
Strava 
Bez stravy
Doprava 
Autobusová

Najbližšie termíny

streda, 20 marec, 2024
Cena študent 1 
33.90
piatok, 12 apríl, 2024
Cena študent 2 
33.90
štvrtok, 25 apríl, 2024
Cena študent 3 
33.90
piatok, 10 máj, 2024
Cena študent 4 
33.90
štvrtok, 16 máj, 2024
Cena študent 5 
33.90

Konečná cena

Od 33,90
Recenzie zájazdu 
0
Zatiaľ nehodnotené

Naplánujte si úžasný zájazd do rakúskej metropoly Viedeň a program si prispôsobte podľa toho, čo chcete počas dňa vidieť a my vám to radi umožníme

Program:

Odchod  z nástupného miesta v ranných hodinách. Počas cesty krátka prestávka, príchod do Viedne v dopoludňajších hodinách do 10,00 Hod.

Prehliadka zámku Schonbrunn z vonku spolu so záhradami s úžasnými kvitnúcimi kvetmi, rozľahlým parkom a návšteva zoologickej záhrady v areáli zámockého parku.

Tunajšia ZOO je najstaršia v Európe a je rozdelená na niekoľko samostatných pavilónov. V pavilóne dažďového pralesa (Regenwaldhaus) nájdete na tisícoch štvorcových metrov pravú džungľu z Bornea s visiacimi netopiermi. Akváriá a teráriá obývajú zvieratá z oblasti Amazonky a korálových útesov. V polárnom pavilóne (Polarium) sa môžete stretnúť s tučniakmi alebo tuleňmi. Od roku 2006 je sprístupnený aj park nosorožcov.

Asi najväčšou atrakciou sú chránené pandy veľké, mláďa Fu Long, mama Yang Yang a otec Lo Hui, ktoré v roku 2003 priviezli z Číny. Vo výbehoch stretnete aj slony, hrochy, nosorožce, ľadové medvede, levy, tigre a rôzne druhy opíc. Pre deti i dospelých je v areáli veľa oddychových zón a interaktívnych hier.

Po prehliadke možnosť navštíviť napríklad Dom morí alebo Práter, prípadne iný cieľ podľa dohody vopred.

Pre mladších žiakov odporúčame napríklad navštíviť Dom morí, kde sa vyberiete na návštevu do unikátnej ZOO postavenej v bývalej protileteckej veži z druhej svetovej vojny. Na 11. poschodiach sa tu nachádza viac ako 10 000 rôznych druhov zvierat nielen zo sveta oceánu, ale i plazov a suchozemských živočíchov a návšteva veru stojí za to!

Práter,  ponúka veľa iných herných a adrenalínových atrakcií za poplatok a nájdete tu aj múzeum voskových figurín Madame Tussauds. 

Pre starších žiakov a študentov radi navrhneme program pre náučnú komentovanú prehliadku z histórie s prechádzkou historickým centrom Viedne s naším skúseným sprievodcom. Následne ešte môžete zájsť na obed, prípadne navštíviť niektoré s múzeí, ktoré sú pre žiakov a študentov zdarma.

Voľný program na nákup suvenírov a popoludní zraz na určenom mieste a odchod na Slovensko.

Návrat v podvečerných hodinách.

Program zájazdu je možné meniť vopred podľa dohody.

 

V cene je zahrnuté:

  • Doprava klimatizovaným autobusom MAN, Mercedes

  • Služby sprievodcu CK

  • Pedagogický dozor 3 miesta zdarma, minimálny počet 40 osôb

Možné príplatky:

  • Komplexné cestovné poistenie Union: od 1,60 EUR/ osoba

  • Možné vstupy: ZOO - 13,50 EUR/žiak 6 -18 rokov, Dom Morí: 9 EUR, Zámok Schönbrunn: od 11 EUR/žiak,  iné atrakcie podľa výberu s plateným  vstupom

Nástupné miesta:

podľa požiadaviek

Termín zájazdu je orientačný a dá sa prispôsobiť požiadavkám kolektívu minimálne 40 a viac študentov.

Cena zájazdu platí pri nástupe skupiny z Trenčianského kraja. Pri nástupe skupiny z ktoréhokoľvek iného miesta na Slovensku upravíme konečnú cenu podľa prejdenej trasy autobusu.

Druh zájazdu:

Krajina:

Recenzie zájazdu

K tomuto zájazdu ešte nikto nepridal recenziu.
Buďte prvý kto ju pridá.

Pridať novú recenziu zájazdu

CAPTCHA
Prosím kliknite do štvorčeka aby sme overeli, že ste návštevník a nie ste spamovací robot. Ďakujeme.

Predbežná objednávka - Školské výlety a exkurzie

Začiarknutím súhlasite so spracovaním osobných údajov. Viac info o osobných údajoch nájdete tu: Odkaz na podstránku Ochrana osobných údajov (otvorí sa v novom okne)
CAPTCHA
Prosím kliknite do štvorčeka aby sme overeli, že ste návštevník a nie ste spamovací robot. Ďakujeme.