Plitvické jazerá s prehliadkou Záhrebu

< >
<
>
Odchod/príchod: 
od 20.05.2023 do 21.05.2023

Trvanie:

3dní
1noc
Strava: 
Raňajky
Doprava: 
Autobusová
Hotel: 
Hotel***

Najbližšie termíny:

sobota, 20 máj, 2023
Cena dospelý 1: 
146.90
Voľné miesta 1: 
43

Konečná cena:

146,90

Navštívte počas dvoj-dňového zájazdu krásne prírodne úkazy na Plitvických jazerách a spoznajte Chorvátske hlavné mesto Záhreb

Program:

1. Deň:

Odchod z nástupných miest na západnom Slovensku v skorých nočných hodinách, nástup v Bratislave v skorých ranných hodinách. Tranzit cez Maďarsko do Chorvátska. Počas cesty pravidelné prestávky.

Príchod do Plitvíc v ranných hodinách. Čaká na vás takmer celodenný program s dostatkom času na prehliadku nádherných jazier s krištáľovo čistou vodou a desiatkami vodopádov, ktoré spravili z Plitvických jazier najpopulárnejší národný park v Chorvátsku s nezameniteľnou okolitou prírodou. Počas pešej prehliadky prejdete sústavou jazier s vyhliadkami, absolvujete plavbu loďou po jazere Kozjak a jazdu vozidlom s prekrásnymi výhľadmi.

Najväčšími lákadlami parku s rozlohu takmer 300 štvorcových kilometrov sú bezpochyby jazerá s nádhernou azúrovou farbou, ktoré sú uložené kaskádovito jedno pod druhým a spájajú ich tak menšie, či väčšie vodopády. Tým najväčším vodopádom je Veliki Slap padajúci až 78 metrov do Koranskej priepasti. Jazerá napájajú silné podzemné pramene - aj preto je voda tak neuveriteľne čistá a priezračná. Turistické chodníky vedúce v tesnej blízkosti valiacej sa vody vás častokrát i trochu prekvapia a i keď sa pár krát ocitnete takmer po členky vo vode budete vďačný za toto prírodne divadlo. Po prehliadke možnosť občerstvenia a nákup suvenírov. Podvečer odjazd na hotel, ubytovanie, nocľah.

2. Deň:

Raňajky, Odjazd do centra Záhrebu. Historické centrum mesta, ako ho poznáme dnes, pochádza zo stredoveku - jednalo sa o sídla na dvoch kopcoch: Gradec (dnes Dolné mesto) a Kaptol (Horné mesto). Je to veľmi dynamické mesto plné zaujímavých pamiatok, kultúry i zábavy. Budete mať možnosť spoznať miestne námestia, hlavné námestie Josipa Jelačiča, kostoly, či katedrálu, alebo stredovekú mestskú Vežu Lotrščak, ktorá patrí k symbolom Záhrebu. Okrem toho na vás čaká mnoho kamenných uličiek, plno kaviarní, obchodov a reštaurácií, kde si môžete len tak posedieť, nakúpiť a užívať si chvíle plné oddychu a pohody. 

V popoludňajších hodinách okolo 17-tej hodiny odchod na Slovensko s prestávkami.

Príchod na Slovensko v neskorších nočných hodinách.

 

V cene zájazdu je zahrnuté:

  • Obojsmerná doprava autobusom MAN, Mercedes, Poistenie proti úpadku CK
  • Ubytovanie na 1 noc v hoteli*** s raňajkami
  • Služby technického sprievodcu CK
  • Prehliadka Záhrebu so sprievodcom

V cene nie je zahrnuté:

  • Komplexné cestovné poistenie UNIQA: 4,40 EUR/osoba/zájazd
  • Miestenka v autobuse na vybrané sedadlo: 5 EUR/osoba (Konkrétne miesto uviesť do poznámky pri objednávke zájazdu)
  • Jednolôžková izba: 52 EUR/osoba, Prípadná pobytová daň v hoteli
  • Možné  vstupy do pamiatok a múzeí
  • Vstupné do parku Plitvické Jazerá, platba na mieste: deti od 7 rokov - 18 rokov - 6,50 EUR, dospelá osoba - 23,50 EUR ( 21 EUR- skupinové vstupné)

Nástupné miesta:  

Prievidza, Partizánske, Piešťany, Trnava, Topoľčany - 6 EUR/ osoba

Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Bratislava - bez príplatku

 

Druh zájazdu:

Krajina:

Predbežná objednávka

Možno vybrať maximálne 5 dospelých osôb. V prípade záujmu väčšieho počtu prosím vyplňte a odošlite tento formulár viackrát.
Možno vybrať maximálne 3 deti. V prípade záujmu väčšieho počtu prosím vyplňte a odošlite tento formulár viackrát.
Dospelý 1
Dospelý 2
Dospelý 3
Dospelý 4
Dospelý 5
Dieťa 1
Dieťa 2
Dieťa 3
Začiarknutím súhlasite so spracovaním osobných údajov. Viac info o osobných údajoch nájdete tu: Odkaz na podstránku Ochrana osobných údajov (otvorí sa v novom okne)
CAPTCHA
Prosím kliknite do štvorčeka aby sme overeli, že ste návštevník a nie ste spamovací robot. Ďakujeme.