Školský zájazd: Krásy Prahy za 3 dni

< >
<
>
Cena zájazdu: 
115

3- dňový študentský poznávací zájazd za kultúrnymi pamiatkami a zaujímavými miestami tejto očarujúcej a stále pulzujúcej historickej metropoly

Program:

1. Deň:

Odchod  z nástupného v miesta  v ranných hodinách. Počas cesty pravidelné prstávky. Predpoludním príchod do Prahy. 

Prehliadka so sprievodcom cca 3,5 hodiny. Začíname na Hradčanoch, pozrieme si striedanie stráží, nádvorie - Pražský hrad (v prípade záujmu Malý okruh za poplatok, nádvoria a časť katedrály sv. Víta zdarma) ďalej cez Zlatú uličku, Valdštejnský palác, Loreto, Lenonová stena,  Kampa až na Karlov most. Podľa časových možností voľný program. Odchod na hotel, Ubytovanie.

2. Deň:

Raňajky. Presun do centra mesta, pokračovanie v prehliadke so sprievodcom:  Židovské mesto- Josefov, Příkopy s Prašnou bránou, Obecný dom,  Stavovské divadlo, Staromestské nám., Orloj, Karlová univerzita,  Týnsky chrám, Múzeum voskových figurín,  Václavské  námestie. Voľný program v centre mesta. Popoludní  v prípade záujmu  možnosť objednania plavby loďou po Vltave s okruhom v trvani cca 1 hod. Návrat na hotel, voľný program, alebo možnosť naplánovať večerný kultúrny program ( divadlo, koncert, sportové podujatie a iné).

3. Deň:

Raňajky. Odubytovanie z hotela. V prípade záujmu návšteva Národného technického múzea, alebo ZOO podľa výberu. Následne prípadne návšteva  Vyšehradu s možnosťou krásnej vyhliadky na okolité časti mesta a prehliadka Baziliky sv. Petra a Pavla a zaujímavé objekty v okolí napr. Cihelná brána, alebo spletitý systém podzemných chodieb - Kasemat a sála Gorlice, ktorá je súčasťou prehliadky kasemat a je tam umiestnených 6 originálnych sôch z Karlovho mosta. Popoludní odjazd z Prahy, návrat na Slovensko vo večerných hodinách.

Termín zájazdu je orientačný a dá sa prispôsobiť požiadavkám kolektívu minimálne 40 a viac študentov. V prípade menšej skupiny radi pripravíme pre vašu skupinu cenovú ponuku na mieru.

Pri nástupe skupiny z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku upravíme konečnú cenu podľa prejdenej trasy autobusu.

V cene je zahrnuté:

  • Doprava klimatizovaným autobusom,  služby sprievodcu CK, poistenie proti úpadku CK         
  • 2x ubytovanie v dvoj a troj - lôžkových izbách s príslušenstvom v 3* hoteli, 
  • 2x raňajky formou bufetu
  • Pedagogický dozor (2 miesta) zdarma

Možné príplatky:

  • Poplatky za vstupy do pamiatok, Večera
  • Lanovka na Petřín: 25,- CZK, Zrkadlové bludisko 75,- CZK, Pražský hrad – malý okruh: 125,- CZK/ študent, ZOO - 150 CZK/ študent
  • Príplatok za jednolôžkovú izbu: 38 EUR/ zájazd
  • Plavba loďou po Vltave cca 1 Hod.: od 260 CZK
  • Komplexné cestovné poistenie Uniqa: 3,90 EUR/osoba/zajazd

Nástupne miesta:

Podľa požiadavky

Tabuľka termínov s cenami

Termín Cena študent [€]
25.03.2020 115,00
20.10.2020 115,00

Predbežná objednávka

Počet účastníkov
CAPTCHA
Prosím kliknite do štvorčeka aby sme overeli, že ste návštevník a nie ste spamovací robot. Ďakujeme.