Plitvické jazerá s prehliadkou Záhrebu

< >
<
>
Cena zájazdu: 
59,90
Termín: 
16.07.2021 do 18.07.2021

Navštívte počas 3- dňového zájazdu krásne prírodne úkazy na Plitvických jazerách a spoznajte Chorvátske hlavné mesto Záhreb

1. Deň:

Odchod z nástupných miest na západnom slovensku v podvečerných hodinách a nástup v  Bratislave v neskorších večerných hodinách. Tranzit cez Maďarsko do Chorvátska. Počas cesty pravidelné prestávky.

2. Deň:

Príchod do Plitvíc v ranných hodinách. Čaká na vás takmer celodenný program s dostatkom času na prehliadku nádherných jazier s krištáľovo čistou vodou a desiatkami vodopádov, ktoré spravili z Plitvíc najpopulárnejší národný park v Chorvátsku s nezameniteľnou okolitou prírodou. 

Najväčšími lákadlami parku s rozlohu takmer 300 štvorcových kilometrov sú bezpochyby jazerá s nádhernou azúrovou farbou, ktoré sú uložené kaskádovito jedno pod druhým a spájajú ich tak menšie či väčšie vodopády a pereje.

Jazerá napájajú silné podzemné pramene - aj preto je voda tak neuveriteľne čistá a priezračná. Turistické chodníky vedúce v tesnej blízkosti valiacej sa vody vás častokrát i trochu prekvapia a i keď sa pár krát ocitnete po členky vo vode budete vďačný za toto prírodne divadlo.

V podvečerných hodinách sa počas cesty domov presunieme do Záhrebu. Historické centrum mesta, ako ho poznáme dnes, pochádza zo stredoveku - jednalo sa o sídla na dvoch kopcoch: Gradec (dnes Dolné mesto) a Kaptol (Horné mesto). Je to veľmi dynamické mesto plné zaujímavých pamiatok, kultúry i zábavy. Budete mať možnosť spoznať miestne námestia, kostoly, či katedrálu, alebo Vežu Lotrščak (Kula Lotrščak), ktorá patrí k symbolom Zahrebu. Okrem toho na vás čaká mnoho kamenných uličiek plných kaviarní, obchodov a reštaurácií, kde si môžete len tak posedieť a užívať si chvíle plné oddychu a pohody. 

V neskorých večerných hodinách odchod na Slovensko.

3. Deň:

Príchod na Slovensko v ranných hodinách. 

V cene zájazdu je zahrnuté:

  • Obojsmerná autobusová doprava, poistenie proti úpadku CK
  • Služby overeného sprievodcu CK
  • Prehliadka Záhrebu so sprievodcom

V cene nie je zahrnuté:

  • Komplexné cestovné poistenie UNIQA Plus: 4,80 EUR/osoba/zájazd
  • Miestenka v autobuse na konkrétné sedadadlo: 5 EUR/osoba (Konkrétne miesto uviesť do poznámky pri objednávke zájazdu)
  • Prípadné vstupy do pamiatok a múzeí
  • Vstupné do parku Plitvické jazerá platba na mieste: deti od 7 rokov - 18 rokov - 120 HRK, dospelá osoba - 300 HRK ( 300 HRK - skupinové vstupné)

Nástupné miesta:  

  • PD, NM -  6 EUR/ osoba
  •  BN, PN, TN, TT,  BA - bez príplatku

 

Druh zájazdu:

Krajina:

Voľné miesta: 
49

Tabuľka termínov s cenami

Termín Cena dospelý [€]
16.07.2021 59,90
06.08.2021 59,90

Predbežná objednávka

Počet účastníkov
CAPTCHA
Prosím kliknite do štvorčeka aby sme overeli, že ste návštevník a nie ste spamovací robot. Ďakujeme.